Politikas eksperti: Nepieciešams stiprināt Latvijas valsts aizsardzību

0 komentāri

Pēdējie notikumi Ukrainā, no jauna liek uzdot jautājumus par mūsu pašu drošību un aizsardzības spēju. Politoloģijas, starptautisko tiesību un vēstures eksperti šodien diskutēja par notikumiem Austrumukrainā un šīs krīzes mācībstundām Latvijai.

Ārpolitikas eksperti norāda uz vairākiem riskiem, kas iepriekšējos gados nav ņemti vērā veidojot Latvijas ārpolitikas kursu. Tāpat, Ukrainas krīze liek uzdot jautājumus, kas notiek ar mūsu pašu vērtībām, izvirzot finansiālās intereses augstāk par drošību un nācijas pastāvēšanu.

Diskutējot par nacionālo un starptautisko drošību pēc Krimas okupācijas, eksperti norāda, ka Eiropas Savienības dalībvalstīm ir atšķirīgi uzskati par Krievijas patiesajiem nodomiem. Tieši šobrīd eksperti iesaka pievērst lielu vērību tam, kas notiek Latvijas iekšpolitikā.

Krievijas bruņoto spēku iebrukums Ukrainā, kārtējo reizi apliecinot nepieciešamību stiprināt Latvijas valsts aizsardzību.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas