Zviedrija ir izrādījusi solidaritāti Baltijas valstīm, pauž Straujuma

0 komentāri

Zviedrija izrādījusi Latvijai solidaritāti saistībā ar notikumiem Ukrainā, un tas izpaudās, Zviedrijas jaunajam premjeram apmeklējot Rīgu. Arī šo Skandināvijas valsti satrauc drošības aspekti, un tā plāno veidot ciešāku sadarbību ar NATO, kā arī stiprināt saites ar Latviju, Ministru prezidente Laimdota Staujuma sacīja intervijā raidījumā 900 sekundes.

Zviedrijas jaunais premjerministrs S. Lefvens, kurš pārstāv sociāldemokrātisko politisko spēku, pirmais no šīs Skandināvijas valsts augstajām amatpersonām devās vizītē uz Baltiju tik drīz pēc ievēlēšanas.

Sadarbība ar Latviju nebūs gluži militāra, taču tikšanās laikā tika runāts par Baltijas jūras valstu attīstības programmu, kur abas puses vienojās, ka Latvijas prezidentūras laikā Latvija varētu pievērsties vairāk šai programmai, sacīja L. Straujuma.

Jau ziņots, ka Zviedrijā radušās aizdomas, ka pie tās krastiem slēpjas, iespējams, Krievijas zemūdens kuģis. Zviedrijas armija preses konferencē publiskojusi foto, kurā redzams kāds neidentificēts peldlīdzeklis.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas