Zīle: “Vienotībai” nav līdera, kas varētu ieņemt Straujumas vietu

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

“Man šķiet, ka “Vienotībā” nav līdera, kas varētu ieņemt pašreizējās Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas vietu,” sacīja Eiropas Parlamenta deputāts, “Nacionālās apvienības” pārstāvis Roberts Zīle LNT raidījumā “900 sekundes”.

Patlaban ir panākta vienošanās, ka “Vienotība” uzņemsies koalīcijas veidošanu, tādēļ pašlaik nebūtu jālauž šī situācija, sacīja R. Zīle, jautāts, vai “Nacionālajai apvienībai” būtu savi premjera amata kandidāti, ko piedāvāt.

Runājot par ārlietu ministra krēslu, viņš sacīja, ka viņam nebūtu iebildumu redzēt šajā amatā līdzšinējo ministru Edgaru Rinkēviču.

Tikmēr runājot par mazajām partijām, piemēram, “Latvijas Reģionu apvienības” kurss ir tuvāks pašreizējās koalīcijas kursam nekā, piemēram, partijai “No sirds Latvijai”. Tā, jautāts par to, vai koalīcijas trīs vaļiem – “Vienotībai”, “Nacionālajai apvienībai” un “Zaļo un zemnieku partijai” – varētu pievienoties arī nesen izveidotā “Latvijas Reģionu apvienība”, atbildēja R. Zīle.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas