Zetlers: 11.Saeima pieņēma daudzus likums, ko iepriekšējie sasaukumi ”muļļāja”

0 komentāri

Ja viss būtu ritējis ierasto gaitu, 11.Saeima vēl nemaz nebūtu, un šodien savu darba cēlienu pabeigtu desmitais parlamenta sasaukums ar tādām kolorītām personībām kā Andris Šķēle un Ainārs Šlesers. Tomēr viņu karjeru pārtrauca prezidenta Valda Zatlera slavenais rīkojums numur divi un ārkārtas vēlēšanas.

Zatlera steigā izveidotā partija parlamentā saņēma piektdaļu mandātu. Nu jau bez partijas palikušais politiķis joprojām uzskata, ka rīkojies pareizi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ne tik optimistiski noskaņota ir Vienotības līdere Solvita Āboltiņa, kura Zatleru apspēlēja valdības veidošanas sarunās un atņēma viņa noskatīto Saeimas priekšsēdētāja krēslu.

Šajā laikā pieņemti 871 likumprojekti, tostarp papildināta Satversme ar preambulu. Viedokļi par paveikto gan atšķiras – vieniem tas bijis neizmantotu iespēju laiks, citiem –  nepopulāru, bet svarīgu lēmumu pieņemšana.

Atpūtā dodas arī Saeimas  ilgdzīvotājs Dzintars Abiķis, kurš  parlamenta darbojas pēdējos 24 ar pusi gadus, kopš 4.maija neatkarības deklarācijas pieņemšanas.

Tikmēr Ilma Čepāne esot nogurusi no tā, ka deputāts tiek uzskatīts par lamu vārdu. Čepāne pievērsīšoties akadēmiskajam darbam, un ne bez  gandarījumu rāda no kolēģiem saņemto atmiņu kladi.

Visticamāk, jau jaunās priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces vadībā, nākamā – 12.Saeima – darbu sāks otrdien.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas