Zatlers: Parādiet man oligarha līķi, un es noticēšu, ka oligarhs ir miris

0 komentāri

LNT raidījumā ”Dombura studija” bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers norādīja, ka Ventspils mērs Aivars Lembergs nekad nevarētu kļūt par premjerministru.

Vaicāts par Ventspils mēra Aivara Lemberga iespējām kļūt par premjerministru, V. Zatlers norādīja, ka tas nav iespējams vairāku iemeslu dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto: LETAValdis Zatlers:
Lembergs nekad nekļūs par premjeru, un viņš to ļoti labi zina.

Eksprezidents norādīja, ka galvenais iemesls, kāpēc Lembergs nevarētu būt par premjeru, ir tas, ka viņš ir apsūdzēts smagos noziegumos. ”Viņš nekad nevarētu saņemt premjeram nepieciešamo augstākā līmeņa pielaidi slepenai informācijai. Līdz ar to A. Lemberga iespējas būt par premjeru ir izsmeltas.” V. Zatlers gan norādīja, ka V. Lembergs varētu piedalīties sarunās par to, kas varētu pretendēt uz premjera posteni. ”Nav runa, ka viņš varētu būt pats premjers. Viņš vairāk ir tāds kā izsaukuma zēns, kas piedalās sarunās.”

Zatlers arī norādīja, ka A. Lemberga ietekme pēdējo trīs gadu laikā ir mazinājusies, jo viņa ietekme valdībā ir bijusi minimāla. Raidījuma vadītājs Jānis Domburs īsti nepiekrita šim V. Zatlera apgalvojumam, uz ko eksprezidents atbildēja šādi: ”Protams, bet parādiet man komunisma līķi, tad noticēšu, ka komunisms ir miris. Līdzībās runājot – parādiet man oligarha līķi, un tad es noticēšu, ka oligarhs ir miris. Bet uzskatu, ka Lemberga ietekme ir mazinājusies.”

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas