Zaļzemnieki paziņo, ka negrasās atbalstīt jaunu ministru amatu veidošanu

0 komentāri

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija trešdienas, 27. janvāra, sēdē vienbalsīgi vienojās, ka neatbalstīs jaunu ministru amatu izveidi topošajā Ministru kabinetā.

ZZS Saeimas frakcijas deputāti kārtējā sēdē ar Valsts prezidenta aicināto Ministru prezidenta amata kandidātu Māri Kučinski diskutēja par valdības veidošanas gaitu un pārrunāja publiskajā telpā izskanējušo informāciju par iespējamu jaunu ministru amatu izveidi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

ZZS Saeimas frakcijas deputāti bija vienisprātis, ka patlaban Ministru kabineta iekārtas likumā noteiktais valdības sastāvs ar 13 ministru amatiem ir optimāls un nodrošina efektīvu izpildvaras darbību, tāpēc nav nepieciešamība to paplašināt. ZZS deputāti uzskata, ka jaunu ministru amatu izveide nebūtu lietderīga, turklāt tā saistītos ar būtiskām papildu izmaksām.

Vienlaikus ZZS Saeimas frakcijas deputāti neiebilstu pret Ministru prezidenta biedra posteņa izveidi, uzticot šos pienākumus kādam no valdības ministriem.

M. Kučinskis 28. janvārī uz sarunām par jaunās valdības veidošanu aicinājis Vienotības un Nacionālās apvienības pārstāvjus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas