Zaķis vēlēšanu laikā 61 reizi zvanījis balsu pirkšanā vainotajam Kozulim

0 komentāri

Vienotības politiķis Dzintars Zaķis vēlēšanu laikā 61 reizi zvanījis uzņēmējam Andrim Kozulim, kurš apsūdzēts Zaķim par labu organizētajā balsu pirkšanā.

Šodien Rēzeknes tiesā notikušajā tiesas sēdē prokurors lūdza pievienot kā papildu pierādījumus telefona sarunu izdrukas, kas parādot, cik bieži Zaķis vēlēšanu laikā sazinājies ar apsūdzēto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Turklāt tajā pašā periodā vēl 73 reizes Zaķis sazinājies ar Creative Media Services direktoru Kārli Gudoni, kurš palīdzējis veidot politiķa individuālo vēlēšanu kampaņu. Arī Gudonis sazinājies ar Kozuli, un tas fiksēts 29 reizes. Tiesa nolēma apmierināt prokurora lūgumu un telefona sarunu izdrukas pievienoja lietai.

Jau esam stāstījuši, ka Rēzeknes tiesa izskata krimināllietu, kurā divas personas apsūdzētas par vēlētāju balsu pirkšanu 12. Saeimas vēlēšanās par labu Vienotības politiķim Zaķim, kurš savu saistību ar šo skandālu noliedz.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas