Visticamāk, izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile nedemisionēs

0 komentāri

Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile, visticamāk, nedemisionēs saistībā ar saņemto kritiku par Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Galīgo lēmumu gan viņa pieņemšot rīt pēc tikšanās ar Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu. Kolēģi valdībā un pedagogu arodbiedrība uzskata, ka par spīti trūkumiem komunikācijā, atceļot svētku gājienu, Seilei jāpaliek amatā.

Pēc svētdienas rītā izplatītā paziņojuma, ka Dziesmu svētku gājiens ir atcelts, Seile saņēma daudz kritikas. Tas esot licis apsvērt demisiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tomēr pēc noslēguma koncerta nepamierināto sociālajos tīklos kļuvis būtiski mazāk. Arvien biežāk varēja dzirdēt ministri aizstāvošu pozīciju.

Neoficiāla informācija liecina, ka arī Seile vairs nedomā par demisiju, un to, visticamāk, neprasīs arī Laimdota Straujuma, ar kuru Seilei rīt paredzēta tikšanās. Pēc tās viņa arī izlems, kā rīkoties.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas