Vilks: Partiju līderi paši paliek maliņā un skatās, kā citus ministrus slānīs

2 komentāri

”Man lielākais pārsteigums un neizpratne ir par to, ka politisko partiju līderi visu laiku necenšas būt izpildvarā. Viņi visu laiku meklē visādus cilvēkus, kas būs ministri, premjeri, bet paši paliek maliņā un skatās, kā tos slānīs,” pēc pēdējās vecā Laimdotas Straujumas Ministru kabineta sēdes izteicās līdzšinējais finanšu ministrs Andris Vilks.

”Tas ir, man liekas, absurds. Nu nevar tā būt,” sacīja A. Vilks.

Lai arī A. Vilks ir viens no ministriem, kuriem sabiedrība izteikusi atbalstu turpināt darbu arī nākamajā Ministru kabinetā, viņš no politikas nolēmis aiziet. Tāpat A. Vilks salīdzinājumā ar visiem līdzšinējiem finanšu ministriem savā amatā ir nostrādājis visilgāk. Darba gaitas finanšu ministra amatā sāka 2010. gada 3. novembrī. Savukārt 2012. gadā A. Vilks tika atzīts par labāko finanšu ministru Eiropas reģionā. Šo novērtējumu piešķīra starptautiskais biznesa un finanšu izdevums The Banker.

Foto: LETA

Foto: LETA

Finanšu ministrs Andris Vilks: Skaidrs, ka politika ir vissliktākā no visām iespējamām sfērām, kur kādam darboties, bet nu bez politikas nevar. Es domāju tā stresa dēļ, uzmešanas dēļ, jebkā dēļ, tu vienkārši nezini, kurā brīdī tev kāds uzbruks, mācīs.

Iepriekš A. Vilks, komentējot nākamo – divpadsmito – Saeimu, kā arī jauno valdību, izteicās, ka Latvijai ir pašai savs Minhauzens un viņš nāk no Ventspils. Ventspils mēram Aivaram Lembergam mācīja valsts budžeta ”ābeci”.

Finanšu ministrijas vadīšana nākotnē tiks uzticēta Vienotības pārstāvim, Saeimas Budžeta un finanšu komisijas vadītājam Jānim Reiram. A. Vilks pauda pārliecību, ka J. Reirs turpinās viņa iesākto kursu.

2 komentāri

TOP komentāri

 • haralds
  0

  haralds

  nevar, nevar, bet ir.

  03.11.2014 21:23

 • patiesi
  0

  patiesi

  Tipiska rižene.

  03.11.2014 13:10

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas