Vīķe-Freiberga: politiķi, kas saņēmuši lielu svītrojumu skaitu, var būt deputāti

0 komentāri

Eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga uzskata, ka Saeimā var darboties politiķi, kas saņēmuši ļoti lielu svītrojumu skaitu, bet varētu iegūt mandātu, ja kāds no ievēlētajiem deputātiem ieņem ministra posteni.

Viņa norādīja, ka Satversmē nav ne vārda, kas politiķiem liegtu strādāt Saeimā, pat ja viņi saņēmuši daudz svītrojumu. “Lai arī sabiedrība izteikusi savu viedokli, darbam valdībā viņu uzaicina partijas vadība, tāpēc kandidātam  nav liegts pretendēt uz šo amatu,” uzskata Vīķe-Freiberga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat eksprezidente norādījusi uz  2. Saeimas vēlēšanu rezultātiem, kas demonstrē stabilitāti.

Vaira Vīķe-Freiberga:
Pārsteidzoši, ka “Vienotība” saņēma tik nelielu balsu skaitu. Tomēr kopumā rezultāti parāda, ka elektorāts ir ļoti stabils, īpaši “Saskaņas” vēlētāji. Ir tikai divas jaunpienācējas partijas, kuras guvušas pieticīgus rezultātus, bet kopumā vēlētāji palikuši uzticīgi iepriekšējās vēlēšanās startējušām partijām, līdz ar to demonstrējot arī uzticību šai koalīcijai.

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas