Vīķe-Freiberga krīzes situācijā būtu gatava atkārtoti kandidēt uz prezidenta amatu

10 komentāri

Pēc ilgas vilcināšanās savu lēmumu, vai kandidēs uz prezidenta amatu atkārtoti, šodien grasās paziņot Valsts prezidents Andris Bērziņš Līdz šim Bērziņš nav paudis skaidru viedokli, vai būtu gatavs turpināt darbu vēl vienu termiņu, tikmēr eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga izteikusies, ka krīzes situācijā viņa būtu gatava kandidēt atkārtoti.

Neatkarīgi no Andra Bērziņa lēmuma noslēgumam tuvojas pašreizējais pilnvaru termiņš, līdz ar to varam novērtēt, ar ko Bērziņš paliks atmiņā un, iespējams, ieies Latvijas vēsturē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Drīz pēc stāšanās amatā Bērziņš ķērās pie eksprezidentiem paredzēto privilēģiju apcirpšanas. Tā rezultātā bijušajiem prezidentiem turpmāk nepiešķirs dzīvokli, bet gan lielāku pensiju. Vēl likumu frontē Bērziņš aizsūtījis atpakaļ uz Saeimu vairākus strīdīgus likumus, piemēram, par termiņuzturēšanās atļauju izsniegšanu.

Vēsturē paliks pēc Zolitūdes traģēdijas notikusī Bērziņa tikšanās ar toreizējo premjeru Valdi Dombrovski, kas pēc sarunas paziņoja par atkāpšanos no amata. Taču, iespējams, visspilgtāk daudzi atcerēsies Bērziņa komunikāciju ar sabiedrību, kas nereti izpelnījusies kritiku. Viņš saņēmis pārmetumus gan par nesavaldību, draudot žurnālistiem, gan par izvairīšanos paust skaidru pozīciju.

10 komentāri

TOP komentāri

 • Y
  +2

  Y

  Dievs sargi mūs no šīs varaskārās un iedomīgās pensionāres, kurai vēl arvien ir par maz.

  10.04.2015 11:12

 • Nu
  +1

  Nu

  nav mums krīzes situācija,tādu izbaudījām pēc VVF prezidēšanas,vēlreiz šī valsts to nepārdzīvos.PIETIEK !

  10.04.2015 17:49

 • Jānis
  +1

  Jānis

  Vaira Vīķe-reti bezkaunīga pensionāre,KAUNS tev tantiņ.

  10.04.2015 11:00

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas