Vienotības valde vērtēs Āboltiņas ūjināšanu pensionāru piketā

4 komentāri

Plaši apspriestā Vienotības līderes ūjināšana pensionāru piketa laikā šodien tiks vērtēta partijas valdes sēdē. To šodien darba kārtībā rosinājis iekļaut Vienotības valdes loceklis Andrejs Judins.

Politiķis uzskata, ka ir svarīgi uzklausīt Solvitas Āboltiņas skaidrojumu par šo situāciju. Pašlaik gan esot pāragri runāt par to, kādu rezultātu varētu sagaidīt pēc šā jautājuma izvērtēšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par valdes sēdes darba kārtību ir atbildīga pati partijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa. Lai arī viņa uzskata, ka šis jautājums ir izsmelts, viņa arī neredzot pamatu šo jautājumu darba kārtībā neiekļaut.

Āboltiņa uzskata, ka šobrīd svarīgāk partijas valdē esot runāt par Vienotības budžeta prioritātēm.

4 komentāri

TOP komentāri

 • Ieva Ieva
  +5

  Ieva Ieva

  Labākā un pareizākā prioriotāte būtu,ja pat Āboltiņa patvaļīgi noliktu mandātu,jo cik saprotu nu nākamajā valdībā iekļūt viņai nespīd.šajā jau ļaudis negribēja!!
  ĻOTI,ĻOTI NESMUKI ĀBOLTIŅA UZVEDĀS!!

  31.08.2015 09:28

 • Gunis
  0

  Gunis

  Kārtējais cirks,padotie vērtēs savu priekšnieci,tikai žēl ka medijos to nerādīs.

  31.08.2015 23:05

 • Olita Niedrite
  0

  Olita Niedrite

  Viens no karaļiem pavicināja ūju un visi pamanīja, ka karaļi kaili.

  31.08.2015 08:42

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas