Vienotības vadība ir pārsteigta par Straujumas rīcību, pieprasot Matīsa demisiju

0 komentāri

Satiksmes ministra demisijas pieprasīšana bijis pārsteigums arī Vienotības vadībai. Vismaz tā apgalvo partijas Saeimas frakcijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

Ziņu par pārmaiņām no premjeres viņa saņēmusi īsi pirms lēmuma publiskošanas. Vienlaikus viņa uzskata, ka situācijā ar nacionālo aviokompāniju airBaltic satiksmes ministram Anrijam Matīsam pirmajam bija jāuzņemas politiskā atbildība, jo pats iepriekš izvēlēto lidsabiedrības investoru un tā meklēšanas aizkulises kritizējis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Man bija liels pārsteigums šorīt ziņās, kas šis risinājums ir pieņemts. Mēģināju sazināties ar ministriem, lai saprastu, un man sacīja, ka cita risinājuma nav bijis. Un tad acīmredzot premjere domāja, ka bija tomēr iespēja rast citu risinājumu, vai nav pietiekami uzraudzīts šis uzņēmums. Manuprāt, korekti būtu bijis, ja vēl vakar vakarā būtu bijis piedāvājums ministram pašam atkāpties, un viņš būtu izmantojis iespēju uzņemties atbildību, nespējot rast šai situācijai risinājumu,” citēta Āboltiņa.

Par iespējamiem satiksmes ministra kandidātiem Vienotība vēl nav runājusi. Uz laiku amatu apvienošanas kārtībā to uzņemsies finanšu ministrs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas