Vienotības opozicionāri nesola beznosacījumu atbalstu Šadurskim

1 komentārs

Skaidrības par to, vai Kārlim Šadurskim būs lemts būt premjeram, nav arī pašā Vienotībā. Partijas iekšējie opozicionāri viņa kandidatūru vērtē atzinīgāk nekā Solvitas Āboltiņas ambīcijas vadīt valdību, tomēr beznosacījumu atbalstu nesola.

Tikmēr Āboltiņa nedēļas nogalē pamanījusies pieliet kārtējo eļļas malku konfliktam, salīdzinot savus pretiniekus ar Donbasa separātistiem Ukrainā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunu, asu noti nedēļas nogalē piedzīvoja nerimstošais Vienotības līderes Solvitas Āboltiņas konflikts ar sešiem partijas Saeimas deputātiem, kurus dēvē par Vienotības liberālo spārnu.

Foto

Kādā intervijā viņa šos deputātus salīdzināja ar Donbasa separātistiem, kuri Ukrainā izraisījuši asiņainu pilsoņu karu. Tas, protams, izraisīja ļoti asu pretreakciju no šiem deputātiem.

Ilze Viņķele norādīja, ka Āboltiņa, jūtot savas ietekmes mazināšanos, mēģina atrast ārēju vaininieku, tā vietā, lai izvērtētu savu darbību. Citi vadoši Vienotības pārstāvji Āboltiņas izteikumus gan nekritizē, tā vietā, aicinot dumpīgos deputātu beidzot pakļauties partijas vairākuma viedoklim.

Jāpiebilst, ka nerimstošais konflikts nenāk par labu Vienotības izredzēm ieņemt premjera amatu. Pašreiz aktuālais kandidāts Kārlis Šadurskis ļoti konsekventi paudis uzticību Āboltiņai viņas konfliktā ar separātiskajiem deputātiem.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Dace
    0

    Dace

    nu skaidrs,ka viņķelei vajag amatu,kādas tur idejas. Nosacījums -amats,tāpat kā zzs. Ja kāds vēl neredz šis divkosīgās opozīcijas īsto seju...

    11.01.2016 19:54

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas