Vienotības līdere Āboltiņa atzīst, ka partijā valda krīze

1 komentārs

Politiskā spēka Vienotība vadītāja Solvita Āboltiņa LNT raidījumā 900 sekundes atzina, ka partijā pašlaik valda krīze. Viņa gan pauda pārliecību, ka politiskais spēks to pārdzīvos.

”Neviens ārējs spēks nespēs mūs iznīcināt, ja mēs paši spējam saprast, ko mēs varam tālāk. Šobrīd jāvar saņemties un saprast, kādi ir uzdevumi,” sacīja S. Āboltiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņots, ka Vienotībā visu aizvadīto nedēļu pieauga spriedze un apjukums, pienākot vienai nepatīkamai ziņai pēc otras. Līdz šim bezprecedenta ietekmi baudošajā partijā radušās plaisas – Saeimā nav ievēlēta Vienotības līdere un ietekmīgākā valsts politiķe Solvita Āboltiņa. Pēc skandāla par iespējamu balsu pirkšanu ietekmi partijā un politikā acīmredzot zaudējis arī ilggadējais S. Āboltiņas ieroču nesējs Dzintars Zaķis, tāpat nesaskaņas un neuzticību radījušas vairāku Vienotības biedru organizētās, ar partiju nesaskaņotās individuālās vēlēšanu kampaņas, kuru dēļ aiz svītras vēlēšanās palikuši vairāki partijas vecbiedri. Vienotības biedru iekšējā sarakste apliecina – daudzi ir sašutuši par Vienotības kandidātiem, kas veidoja savu vēlēšanu kampaņu.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Inga
    0

    Inga

    un viss tikai pašas Solvitas kundzes augstprātības rezultāts

    17.10.2014 13:04

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas