Vienotības krīze: reģionālās nodaļas pieprasa ātrāk risināt samilzušās problēmas

1 komentārs

Vienotības reģionālās nodaļas pieprasa partijas ārkārtas kongresu sasaukt jau 4.jūnijā un tajā lemt par šī politiskā spēka vadības maiņu. Šodien Liepājā partijas reģionālās nodaļas rīkoja sapulci un ir pārliecināti, ka šoreiz biedru viedokli Vienotības vadība neuzdrošināsies ignorēt.

Vienotības reģionālo nodaļu pārstāvju sapulci rīko liepājnieki. Nezaudējuši ticību savai partijai, tās spējām un varenībai. Tāpēc ķeras pie pēdējā salmiņa, lai glābtu partiju no iznīcības, ko plosa pašas tās biedri ar iekšējiem strīdiem un domstarpībām kā rezultātā zaudēts ne tikai premjera amats, bet arī vēlētāju uzticība, ko uzskatāmi parāda bēdīgie partijas reitingi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vienotības biedru sapulce ir žurnālistiem slēgts pasākums. Cik augstos toņos notiek viedokļu apmaiņa un cik karstas ir diskusijas, varam tikai minēt.

Lai gan pārdzīvojot grūtos laikus, biedros ir sakāpinātas emocijas, tiek norādīts, ka sapulcē iztikts bez savstarpējiem apvainojumiem un sapulce bijusi konstruktīva.
Risinājumu samilzušajām problēmām reģionu pārstāvji viennozīmīgi redz partijas vadības maiņā. Tādēļ aicina nekavēties ar Vienotības ārkārtas kongresa sasaukšanu un pieprasa to darīt jau 4. jūnijā nevis rudenī, kā iepriekš lēmusi partijas valde.

Sapulcē šodien bija pārstāvēti trīs partijas valdes locekļi. Viens no tiem – ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens uzskata, ka pāragri vēl spriest, bet, visticamāk, valde šajā viedoklī ieklausīsies. Arī Saeimas deputāte Ilze Viņķele piekrīt, ka ir pienācis laiks ieklausīties partijas reģionālajos kolēģos.

Tiesa arī pašas Viņķeles un viņas Saeimas kolēģes Lolitas Čigānes darbības šajā sapulcē tika izvērtētas. Jo abu šo partijas dāmu rīcība valdības veidošanas procesā tiek uzskatīta par nodevīgu. Tāpēc Liepājas nodaļa pat prasīja izslēgt viņas no partijas. Taču arī šī jautājuma plašāku iztirzāšanu, kā arī, ko darīt ar “Vienotības” frakcijas sešinieku, sapulces dalībnieki atstāja uz kongresu.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Arnolds Pētersons
    0

    Arnolds Pētersons

    Jo ātrāk palaidīs,pa skuju taku rudo lapsu,ar viņas kardināliem,jo ātrāk Vienotība tiks uz kājām.

    13.03.2016 11:14

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas