Vienotības komentārs par Ābotiņas ”ooouuu”: neveiksmīga komunikācija bez ļauna nodoma; tauta šokā

4 komentāri

Pēc divu valdes sēžu atlikšanas Vienotības vadība šodien beidzot izvērtēja partijas līderes Solvitas Āboltiņas uzvedību pensionāru piketa laikā pie Saeimas. Valde pieņēmusi Āboltiņas skaidrojumu, ka viņas sasaukšanās ar piketējošajiem pensionāriem ir bijusi neveiksmīga komunikācija bez ļauna nodoma. Nekādas sankcijas pret partijas līderi netiks vērstas.

Savukārt aptaujātie iedzīvotāji, kuri redzējuši Vienotības līderes Solvitas Āboltiņas sasaukšanos ar pensionāru demonstrācijas dalībniekiem, politiķes rīcību vērtē ļoti kritiski.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Tas neko labu neliecina par iekšējo kultūru. Tas liecina, man šķiet, par Āboltiņas kundzes augstprātību. Viennozīmīgi tas bija ļoti nepatīkams žests,” uzskata pensionāre Anna.

”Vajadzētu izdarīt kaut ko vairāku nekā tikai atvainošanos. Jo pensionāri prasa, lai viņiem palielinātu pensijas, un tad viņa varētu izdarīt kaut ko, lai tas notiktu,” uzskata skolniece Linda.

Āboltiņas sauciens tikmēr kļuvis par īstu interneta hitu. Sociālo tīklu lietotāji publicē aizvien jaunus un jaunus joku video, kuros ironizēts par Vienotības ūjināšanu.

Āboltiņas rīcību iepriekš asi nosodījuši vairāki atpazīstami Vienotības politiķi, un šodien partijas līderes sasaukšanos ar pensionāriem vērtēja politiskā spēka valde.

Jautājumu skatīt rosināja Vienotības valdes loceklis Andrejs Judins. Partijas valdi esot apmierinājis Āboltiņas skaidrojums, ka viņas rīcība bijusi neveiksmīga komunikācija bez ļauna nodoma.

”Mums ir vienprātība, ka tā komunikācija nav pieļaujama, un konkrētajā gadījumā tam nebija nekāda ļauna nolūka. Šodien, saņemot to informāciju, valdes locekļi bija apmierināti ar to. Kaut gan, protams, to neveiksmīgo komunikāciju visi atzīst, ka diemžēl pat negribot cilvēka rīcība var radīt kaitējumu. Šajā gadījumā mēs redzam, ka komunikācijai sekoja interpretācija, kas Vienotībai dod mīnusus, nevis plusus,” pauda Judins.

Judins piebilda, ka viņš rosinājis skatīt šo lietu, jo vēlējies nepastarpināti saņemt Āboltiņas skaidrojumu par notikušo, taču nekādas partijas sankcijas pret ”Vienotības” priekšsēdētāju netikšot vērstas. Līdz ar to lieta ir izbeigta. Āboltiņa jau iepriekš par notikušo ir atvainojusies.

Skaties video:

4 komentāri

TOP komentāri

 • Rudensroze
  +3

  Rudensroze

  Rudā lapsa mēģina izlocīties...uz mežu prom!!!!

  08.09.2015 23:59

 • Rudensroze
  +3

  Rudensroze

  Neveikli mēģina vērst par labu , be savu viņa ir izdarījusi- domāju , ka neviens vairs netic nekauņai.....

  08.09.2015 23:58

 • oga
  +3

  oga

  nosaut..

  07.09.2015 22:25

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas