Vienotība zaudējusi iedzīvotāju sirdis – 53% domā, ka partijai vairs nav jāvada valdība

1 komentārs

Pārliecība, ka Vienotībai būtu jāturpina valdības vadīšana, ja kristu tās esošā valdība, ir absolūtajam mazākumam aptaujāto, jo tā domā tikai 5%. Savukārt pilnīgi pretējās domās ir aptaujas dalībnieku vairākums – 53% iedzīvotāji ar savu “nē” apliecina, ka nākamās valdības vadīšana pavisam noteikti nav dodama Vienotības rokās.

Jaunākās iedzīvotāju aptaujas dati liecina, ka vairāk nekā trešdaļa jeb 34% saka, ka tas, vai Vienotībai būtu dodama iespēja vadīt arī nākamo valdību, vairāk atkarīgs ne tik daudz no partijas, bet gan no kandidāta, kas tiktu piedāvāts valdības vadītāja amatam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt 8% aptaujas dalībnieku atzīst, ka, vai nu nezina atbildi uz šo jautājumu, vai arī ir vienalga, kurai partijai uzticēt valdības vadīšanu, ja nu esošā krīt.

Lai gan ir pamats domāt, ka šie aptaujas dati atkārto vai seko vispārējam popularitātes kritumam, ko piedzīvo pēdējo gadu ietekmīgākā varas partija Vienotība, ir skaidri redzams, ka liela daļa cilvēku ne tik daudz uzticas politisko partiju zīmoliem, cik cilvēkiem un viņu personībām – tā teikt, ja jums ir lokomotīve, tad arī vilcienu var izkustināt.

1 komentārs

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas