Vienotība vēlas atbrīvoties no reibumā braukušā Spolīša un balsu pirkšanā vainotā Zaķa

0 komentāri

No partijas Vienotība Saeimas frakcijas plāno izslēgt Dzintaru Zaķi. No frakcijas varētu palūgt aiziet arī Veiko Spolītim. Tādā gadījumā Vienotībai vairs nebūs skaitliski lielākā frakcija parlamentā. Saeimas kuluāros izskan, ka, mainoties spēku samēram, ļoti reālas ir izmaiņas valdībā. Opozīcijā pieļauj, ka pēc Jaunā gada varētu krist Laimdotas Straujumas Ministru kabinets.

Veiko Spolītis par dzeršanu pie stūres jau izcietis administratīvo arestu. Lai gan izstājies no Vienotības, viņš tomēr nenolika deputāta mandātu un turpina darboties arī partijas Saeimas frakcijā. Savukārt Dzintars Zaķis ir iesaistīts balsu pirkšanas tiesvedībās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī Zaķis bija spiests izstāties no Vienotības, bet deputātu mandātu nenolika un frakciju neatstāja. Vienotības biedri ir apņēmušies no abiem atvadīties. Gan Spolītis, gan Zaķis no plašākiem komentāriem izvairījās.

Ja no Vienotības frakcijas izslēgs divus deputātus, mainīsies spēku samērs valdošajā koalīcijā. Premjeres partijai Saeimā būs tikpat deputātu, cik Zaļo un zemnieku savienībai – 21. Nacionālajā apvienībā neizslēdz, ka zaļzemnieki izdevīgā brīdī to izmantos.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas