”Vienotība”, ”Saskaņa” un ”No Sirds Latvijai” vērtē ”Exit poll” rezultātus

0 komentāri

Kā liecina LNT, ziņu aģentūras LETA un Rīgas Stradiņu universitātes kopīgi veiktās vēlētāju aptaujas, lielāko tautas atbalstu guvušas partijas “Vienotība”, “Saskaņa”. Partijas ”Vienotība” ieguvusi 23,8%, ”Saskaņa” – 21,6%, ”Zaļo un Zemnieku savienība”, ”Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” – 18,5%, ”Latvijas Reģionu apvienība” – 6%, ”No Sirds Latvijai”- 5,4%. LNT Vēlēšanu nakts speciālizlaidumā diskusija ar ”Vienotības” līderi Laimdotu Straujumu, ”Saskaņas” Nilu Ušakovu un partijas ”No Sirds Latvijai” deputātu Gunāru Kūtri. Deputāti vērtē savas pozīcijas ”Exit Poll” aptaujas rezultātu tabulā.

Partijas ”Vienotība” līdere, premjeru ministre Laimdota Straujuma norāda, ka šī brīža rezultāti parāda to, ka vēlētājus nav ietekmējusi negatīvā kampaņa, kura bija vērta pret partiju: ”Šādi rezultāti liek strādāt tālāk, darba ir ļoti daudz. ”Vienotība” ir gatava uzņemties iniciatīvu – runāsim ar koalīcijas partneriem.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Saskaņas” līderis Nils Ušakovs norāda: ”Svarīgi vsiem sagaidīt pirmdienu, kad bus zināmi kuri deputāti tiks ievēlēti – tad bus redzams cik efektīva bus jaunā Saeima, un kādas koalīcijas ir iespējamas.”

Partijas ”No Sirds Latvijai” līderis Gunārs Kaktiņš norāda, ka šī brīža rezultāti pierāda to, ka cilvēki nenobijās no jauna politiskā spēka. ”Mēs mēģināsim ietekmēt līdzšinējo mierīgo politiku.”

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas