Vienotība sāk līdera meklējumus! Kāda bijusi Āboltiņas darbība partijā?

1 komentārs

Ilggadējā partijas līdere Solvita Āboltiņa jau šajā nedēļas nogalē sola paziņot savu lēmumu par to, vai atkārtoti kandidēs uz partijas priekšsēdētājas amatu. Kāda bijusi Solvitas Āboltiņas darbība Vienotībā?

Nepilnu piecu gadu laikā kopš pastāv Vienotība, Solvita Āboltiņa bijusi vienīgā partijas vadītāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņa par priekšsēdētāju tika ievēlēta pašā pirmajā Vienotības kongresā 2011. gada novembrī, kad spēkus bija apvienojušas trīs partijas – Jaunais laiks, Sabiedrība citai politikai un Pilsoniskā savienība.

Āboltiņa šajā amatā tika pārvēlēta arī 2012. gadā notikušajā kongresā. Taču 2014. gadā pēc tam, kad Āboltiņa Saeimas vēlēšanās palika aiz svītras un parlamentā nonāca mandātu nolikušā Jāņa Junkura vietā, par viņas darbu izskanēja kritika.

Un uz partijas vadītāja amatu parādījās konkurence – uz to pretendēja arī Andrejs Judins. Lai gan Vienotības biedri priekšroku toreiz deva Āboltiņai, runas par partijas krīzi kļuva arvien skaļākas.

Kā liecina reitingu kritums, problēmas partijas darbā saskata arī vēlētāji. Ja 2011. gada beigās Vienotība vēl varēja lepoties ar 18,5% respondentu atbalstu, tad tagad tas noslīdējis līdz 5,5%.

Vienotības vadību plānots vēlēt jūnija sākumā.

Kā potenciālie kandidāti uz partijas līdera vietu līdz šim piesaukti bijušais eirokomisārs Andris Piebalgs un Saeimas deputāts Edvards Smiltēns, minēti arī reģionu pārstāvji Raimonds Čudars un Jānis Rozenbergs. Bet pati ilggadējā partijas vadītāja Solvita Āboltiņa par to, vai kandidēs vēlreiz, paziņos šo svētdien.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Seniors
    +1

    Seniors

    Tadus cilvekus , ka Aboltina , vairs nedrikst laist , pat tuvak , par 100 km , no partijam . Ceresim , kad cilveki klus gudraki , un vina vairs netiks ieveleta Saeima !

    08.04.2016 08:05

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas