Vienotība pret KNAB. Kārtējo reizi tiek atlikta tiesas sēde

1 komentārs

Kārtējo reizi atlikta tiesas sēde, kurā skatīta partijas Vienotība sūdzība par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) piemēroto sodu.

Partija Vienotība tiesā vērsusies, lai pārsūdzētu KNAB piemēroto sodu par pārkāpumiem vēlēšanu izdevumos, startējot uz šā sasaukuma Saeimu. Partijai piemērots lielākais sods, 4300 eiro, un tai draud valsts finansējuma apturēšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

KNAB uzskata, ka partija neesot norādījusi aģitācijas kampaņu izdevumus 58 377 eiro apmērā. Vienotība KNAB vērtējumam nepiekrīt, un uzskata, ka uz tiesu jāpieaicina liecinieki.

Lietas izskatīšana atlikta līdz 8. decembrim. Jāpiemin, ka šī nav pirmā reize, kad sēde atlikta. Mēneša sākumā uz lietas izskatīšanu nebija ieradušies partijas pārstāvji, vainu noveļot uz to, ka paziņojums par tiesas sēdi partijas biroja dokumentu gūzmā palicis nepamanīts.

Skaties video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • ES
    +1

    ES

    Daži atkal grib būt vienlīdzigāki par citiem, atceros, kā Vienotība apsūdzēja citas partijas par šādiem pārkāpumiem.Ja ar visiem lidzekliem ta cīnās par varu, tad nav ko vaimanāt par mazajam algam, skat.Čigānes kundzes uzstādījumus.

    15.10.2015 07:17

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas