Vienotība pagaidām ir vienīgā partija, kas gatava nosaukt savu premjera kandidātu

0 komentāri

Partija Vienotība spriež par turpmāko rīcību valdības veidošanas procesā. Tā pašlaik ir vienīgā partija, kas paudusi gatavību nosaukt savu Ministru prezidenta amata kandidātu.

Iepriekš partija gatavojās šim amatam virzīt partijas līderi Solvitu Āboltiņu, taču tagad tiek pieļauts, ka tiks meklēta cita kandidatūra saistībā ar nākamās koalīcijas partneru un arī atsevišķu Vienotības biedru noraidošo attieksmi pret Āboltiņas kandidatūru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ļoti iespējams, ka šodien Vienotība vēl nenosauks savu kandidātu uz premjera posteni.

Jau ziņots, ka Valsts prezidents Raimonds Vējonis ir nolēmis uzņemties iniciatīvu premjera amata kandidāta izvirzīšanā, un tiek prognozēts, ka, visticamāk, prezidents uzrunās tieši Vienotības pārstāvjus. Vējonis akcentējis, ka nākamajā valdībā jābūt pārstāvētām pašreizējās koalīcijas partijām – Vienotībai, Zaļo un zemnieku savienībai un Nacionālajai apvienībai.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas