Vienotība no savām rindām vēl neizslēgs skandāliem apvīto Vidiņu

0 komentāri

Partija Vienotība pagaidām no savām rindām vēl neizslēgs politiskā spēka biedru Juri Galeriju Vidiņu, kurš izpelnījās partijas vadības dusmas, jo publiski izteica aizdomas par balsu pirkšanu Saeimas vēlēšanās vadoša Vienotības biedra Dzintara Zaķa labā.

Partijas līderi skaidro, ka šis jautājums uz kādu laiku esot iesaldēts, lai gan atbalsts Vidiņa izslēgšanai esot pietiekams. Tikmēr Vidiņš uzskata, ka galu galā tomēr tiks izslēgts no Vienotības, jo partijas vadībai ir neērts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vienotības Viļānu novada nodaļas vadītājam Jurim Vidiņam partijas vadība pārmet nekoleģiālu rīcību. Tas izpaudies, kad viņš pēc Saeimas vēlēšanām plašsaziņas līdzekļiem stāstīja par saviem novērojumiem, kas, viņaprāt, liecināja par iespējamu balsu pirkšanu Vienotības Latgales saraksta kandidāta Dzintara Zaķa labā.

Vidiņam pārmestas arī citas epizodes, kurās viņš it kā grāvis partijas tēlu. Šodien Vienotības valde plānoja lemt par Vidiņa izslēgšanu no partijas, lai gan vairāki partijas locekļi publiski bija iebilduši pret šādu lēmumu. Arī ne visa partijas valde tam pauda atbalstu.

Turklāt pastāvēja iespēja, ka Vienotības” valde lemtu arī par politiskā spēka biedra Jāņa Egliņa izslēgšanu.

Izslēgt Egliņu Vienotības valdei šodien rekomendēja partijas Ētikas komisija, kuras loceklis Egliņš iepriekš iebilda pret Vidiņa izslēgšanu no partijas, un pēc tam plašsaziņas līdzekļos asi kritizēja pašreizējo Vienotības vadību arī par citiem jautājumiem.

Egliņš noliedz, ka ar publisko kritiku partijai, vēlējies to šķelt.

Tomēr galu galā Vienotības valde nelēma ne par Vidiņa, ne par Egliņa izslēgšanu. Vienotības valdes sēdes laikā partijas priekšsēdētāja iznāca pie žurnālistiem, un pavēstīja, ka jautājums par Vidiņu ir atlikts. Partijas valde, kas pati savā darba kārtībā iekļāva jautājumu par Vidiņa izslēgšanu, sēdēs laikā secinājusi, ka Latvijas politikā pašlaik esot svarīgāki jautājumi.

Pats Vidiņš uzskata, ka galu galā viņu no partijas tomēr varētu izslēgt, kad veselības stāvoklis politiķim atļaus ierasties Rīgā.

Jānorāda, ka Vienotība Vidiņam pārmet nevis vēršanos tiesībsargājošās iestādes, bet iespējamās balsu pirkšanas skandālā publiskošanu. Izslēgt Vidiņu partijas valdei rekomendēja Vienotības Ētikas komisija.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas