Vienotība atzīst, ka tai nepieciešamas pārmaiņas. Uz Latvijas simtgadi tiks īstenots ambiciozs plāns

2 komentāri
Vienotība atzīst, ka tai nepieciešamas pārmaiņas. Uz Latvijas simtgadi tiks īstenots ambiciozs plāns
Foto: F64

Vienotības domes sēdē netika slēpts, ka politiskais spēks ir noguris un tam nepieciešamas pārmaiņas. Šī iemesla dēļ līdz 100. valsts dzimšanas dienai Vienotība apņēmās īstenot ambiciozus plānus.

Starp nosauktajiem mērķiem, piemēram, ir novadu apvienošana, Austrumu robežas izbūvēšana, solījums autoceļu tīkla sakārtošanā ieguldīt miljardu eiro un nodrošināt tūkstošs eiro lielu vidējo algu valstī. Par nepieciešamību mainīties sēdē runāja gan premjerministre Laimdota Straujuma, gan partijas līdere Solvita Āboltiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Man ir viens jautājums sev un mums visiem, kāpēc, lai es tev Vienotība ticētu. Un es uzrakstīju stāstu. Es vispār gandrīz nekad nerakstu stāstus, bet es uzrakstīju stāstu, kāpēc, lai es tev Vienotība ticētu.+7:56 Mēs visi bērnībā esam staigājuši nobrāztiem ceļiem un guvuši savu mācību dzīvei, nobrāztie ceļgali tas ir dabiski, bet pēc tam celties un iet uz priekšu ir svarīgi katram, kam ir sava ideja un savs mērķis,” uzrunā teica Straujuma.

“Aizdomas par balsu pirkšanu, braukšana dzērumā un arī mana rīcība pensionāru piketā. Un katram no mums iekšēji ir jāatrod drosme atzīt savu kļūdu un atbilstoši rīkoties. Saskaroties ar to negatīvās informācijas lavīnu, kura pār mums gāzās, reizēm patiesi nolaižas rokas. Tādās reizēs arī man, varbūt nevienam no jums arī šī sajūta nav sveša, dažkārt gribas iesaukties, nu labi, tad lai nāk tie citi un parāda kā viņi māk, taču šobrīd mazāk kā jebkad agrāk mēs drīkstam to atļauties,” norādīja Āboltiņa.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Hūgo Vācietis
  +3

  Hūgo Vācietis

  Ambiciozs plāns varbūt varētu būt tad ja Saeima saspļautu plaukstās un tiem vecajiem barikāžu vīriem priekš zālēm beidzot pieliktu tos 70 eiro !

  13.10.2015 16:33

 • ES
  0

  ES

  Āboltinas kundze saka, lai nākot citi, bet, kad pašas vietā taisijās citi, visiem lidzekliem meklēja ceļu atpakaļ.Kad melo?

  23.10.2015 08:38

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas