VIDEO: vai pēc Lielbritānijas referenduma ES gaidāma ķēdes reakcija? Vērtē politoloģe

0 komentāri

Mazāk nekā mēnesis atlicis līdz Lielbritānijas referendumam par palikšanu Eiropas Savienībā (ES), taču prognozēt, kāds varētu būt tā iznākums, patlaban ir sarežģīti – šis ir stāsts par 50/50. Tā LNT raidījuma 900 sekundes Lielajā intervijā vērtē politoloģe, Latvijas Universitātes profesore Žaneta Ozoliņa.

”Ja mēs raugāmies uz to, ko var sagaidīt pēc Līgo nakts nākamajā rītā, tad Jāņu rīts var izrādīties Lielbritānijai tik tiešām daudzus pārsteigumus nesošs,” vērtēja Ozoliņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņa atzīst, ka populisti un populistiem draudzīgās valstis uz austrumiem no Eiropas noteikti izmantotu referendumu – tas ir neizbēgami. Taču īstermiņā izstāšanās vēsmas viņa nesagaida.

Video: politoloģe Žaneta Ozoliņa vērtē, vai Lielbritānijas referendums varētu raisīt ķēdes reakciju ES dalībvalstīs ar izstāšanās vēsmām

Vai pasaules politikā vērojams populisma uzplaukums ar Donaldu Trampu kā vienu no redzamākajām tā sejām un ko Latvija dara pareizi attiecībās ar Krieviju – piektdien no rīta LNT raidījuma 900 sekundes Lielajā intervijā ar Žanetu Ozoliņu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas