VIDEO: tautas kalpi “izgāžas” testā par valsts budžetu

1 komentārs

Politikā un arī sabiedrībā aktuālākais jautājums, šķiet, ir tas, cik bēgļu uzņemsim – 250 vai 500. Vai varbūt vēl vairāk. Bet, šķiet, otrajā plānā atstāta kāda cita lieta, kas Latvijas iedzīvotājus, ietekmēs tiešā mērā – 2016. gada budžets, kam jau pavisam drīz jābūt pieņemtam. Kā izrādās, daži tautas kalpi nemaz nezina, par ko lemj.

Deputātiem tika uzdoti jautājumi par to, kad Saeimā tiks iesniegts valsts budžets, kādas ir prioritārās 2016. gada budžeta prioritārās jomas, kā arī cik liela ir minimālā alga Latvijā un kāds ir neapliekamais minimums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

No aptaujātajiem deputātiem vislielāko kompetenci demonstrēja Latvijas Reģionu apvienības politiķis Mārtiņš Bondars, kā arī Saskaņu pārstāvošais Ivans Ribakovs, bet citiem tautas kalpiem nebija pa spēkam sniegt precīzas atbildes par visā valstī svarīgo jomu.

Skaties foto:

Skaties video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • ES
    0

    ES

    Protams, paēdušais neēdušo nesaprot. Starp citu,vai neesat ievērojuši, ka ne visiem "tautas kalpiem" ir augstākā izglītība?Skolotājiem, piemēram, tā ir obligāta, vēlams pat magistra grāds.Viela pārdomām.

    28.09.2015 09:00

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas