VIDEO: Spilgtākie 12.Saeimas deputātu zvēresti

1 komentārs

Otrdien, 4.novembrī, jaunievēlētie 12. Saeimas deputāti nodeva svinīgo zvērestu. Vislielāko uzmanību piesaistīja Latvijas Reģionu apvienības deputāta Jura Viļuma zvērests, kurš tika nolasīts latgaliešu valodā. Portāls Skaties.lv apkopojis spilgtākos 12. Saeimas deputātu zvērestus.

Ikvienam 12.Saeimā ievēlētajam deputātam bija jādod svinīgs solījums: “Es, uzņemoties Saeimas deputāta amata pienākumus, Latvijas tautas priekšā zvēru (svinīgi solu) būt uzticīgs Latvijai, stiprināt tās suverenitāti un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu, aizstāvēt Latviju kā neatkarīgu un demokrātisku valsti, savus pienākumus pildīt godprātīgi un pēc labākās apziņas. Es apņemos ievērot Latvijas Satversmi un likumus.”  Katrs jaunievēlētais deputāts solījumu apliecināja ar savu parakstu.

Pievienotajā video skatieties kā svinīgo zvērestu nodod Latvijas Reģionu apvienības deputāts Artūrs Kaimiņš un Juris Viļums, Vienotības deputāte Laimdota Straujuma un deputāts Jānis Junkurs, partijas No Sirds Latvijai deputāte Inguna Sudraba un partijas Saskaņa deputāts Ivars Zariņš.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Vēlētājs
    0

    Vēlētājs

    Vai tad tiešām tās dažas rindiņas nebija iespējams iemācītes no galvas?

    05.11.2014 07:52

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas