VIDEO: Rasnačs “ļoti atvainojas”, ka pārvedis savu skapi ar ministrijas transportu

0 komentāri

Tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs atvainojas par dienesta automašīnas izmantošanu personīgām vajadzībām. Kā jau iepriekš ziņoja mediji šā gada pavasarī, pārceļoties uz savu jauno mājokli, ar Tieslietu ministrijas mikroautobusu ministrs pārvedis privātu skapi.

Skapis pārvests no Āgenskalna uz Rīgas centru. Šodien ministrs paudis nožēlu par nodarīto.

Dzintars Rasnačs, tieslietu ministrs

Vispirms jau es publiski atvainojos visiem, kam es ar savu rīcību esmu nodarījis kaitējumu vai varētu būt nodarījis kaitējumu. Esmu izdarījis rupju profesionālās ētikas pārkāpumu. Likums pieļauj šādu rīcību ārkārtas situācijā, bet es uzskatu, ka esmu rīkojies neprofesionāli, tādēļ publiski vēlreiz atvainojos.

Ministrs akcentēja, ka tas no viņa pusdienas pārtraukuma prasījis tikai 40 minūtes. Tāpat viņš atzina, ka samaksāja šoferim 20 eiro “uz rokas” un nav saņēmis čeku.

Video

Plašāk skaties TV3 ziņās plkst. 19:00!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas