VIDEO! Latviešu žurnālists Krievijas diskusiju šovā “noliek pie vietas” kliedzošu oponentu

28 komentāri

Latviešu žurnālists Otto Ozols, kurš ir viens no nedaudzajiem latviešiem, kuri piekrīt piedalīties Krievijas raidījumu diskusiju šovos, pirms vairākiem mēnešiem devās uz Maskavu, lai diskutētu ar visai agresīvi noskaņotiem oponentiem. NTV raidījumā Tikšanās vieta (Место встречи) viņam nācās kliegt vienlaicīgi ar savu oponentu, lai tiktu sadzirdēts, un karsto strīdu viņš noslēdza ar vārdiem: “Ja uzbruksiet Latvijai, dabūsiet pa purnu, ka maz neliksies!”

Raidījuma vadītājs jautāja žurnālistam par “plusiem”, iestājoties NATO.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Otto Ozols atbildēja, ka līdz 1940. gadam Latvija bija neitrāla valsts, kas bija pieņēmusi lēmumu – mēs nekādās aliansēs neiesaistīsimies, bet tas beidzās ar tautas traģēdiju un okupāciju, un Latvija zaudēja neatkarību uz 50 gadiem.

“Līdz 2014. gadam Latvijas dalība NATO bija tikai ķeksīša pēc, bet pēc Krievijas agresijas Ukrainā Latvija prasīja daudz spēcīgāku aizsardzību,” tā Latvijas pozīciju skaidroja Ozols.

“Mēs paši aicinājām NATO pastiprināt klātbūtni, jo vieni paši nevaram  pastāvēt par neatkarību. To jau vienreiz mēģinājām, un tas beidzās ar tautas traģēdiju. Tāpēc mēs prasījām mūsu sabiedrotajiem pastāvēt kopā ar mums, ja nu kas…” pauda Otto Ozols.

Pēc teiktā “…ja nu kas” diskusiju šova vadītāja sāka jautāt, ko tad īsti nozīmē šis “ja nu kas”, un Ozols skaidroja, ka 20. gadsimtā Latvija piedzīvoja divus ļoti traģiskus uzbrukumus no Krievijas, un tad diskusiju telpā sākās īsta jezga un kliegšana.

Otto Ozola oponents centās latviešu publicistu pārkliegt un apgalvoja, ka bez Ļeņina Latvija vispār nekad nebūtu bijusi neatkarīga, taču Ozols nepadevās un kliedza pretī, lai tiktu sadzirdēts.

Galu galā šī “saruna” noslēdzās ar Ozola vārdiem “ja uzbruksiet Latvijai, dabūsiet pa purnu, ka maz neliksies!”, uz ko, latviešu skatītājiem par pārsteigumu, zāle atbildēja ar aplausiem.

Skaties video!

28 komentāri

TOP komentāri

 • kolja
  +4

  kolja

  russkije von iz Evropi

  27.05.2016 00:42

 • Māra
  +4

  Māra

  Paldies Ozolam, jauki, ka arī mūsu dienās ir kāds kas nostājas pret - Goliātu kas ar savu mutes valodu paralizē visus kas vien viņu klausās..... Paldies Ozol, Tu kā Dāvids ar akmeni pa pieri Goliātam un gan jau viņš sen asiņo. tikai pats par to vēl nezin.....

  27.05.2016 00:17

 • Maruta Šterna
  +4

  Maruta Šterna

  Paldies Otto Ozolam,nolika psihopātiskos krievus pie vietas!

  26.05.2016 14:04

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas