VIDEO: Kaimiņš un Rībena kašķējas Gaiļezera drošības dēļ

0 komentāri

Deputāts Artuss Kaimiņš un politiķe un arhitekte Ingūna Rībena apmainījušies asām frāzēm saistībā ar Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra Gaiļezers stāvokli. I. Rībena aicinājusi nerīkot “atrakciju par nopietnām lietām”, bet A. Kaimiņš pārmeta viņai “piktumu” jau nedēļas sākumā.

Izvilkums no vārdu pārmaiņas:

Rībena: Un ko mēs tagad, Kaimiņa kungs, darīsim, mēs piešķirsim nākamā gada budžetā Gaiļezeram pāris miljonus šo detaļu uzlabošanai, ja tās nebūs sabrukšanas stāvoklī?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kaimiņš: Druķa kungs, lai nokonstatē, vai ir, vai nav sabrukšanas stāvoklī! Tas jau viņa uzdevums, par to jau maksā algu!

[..]

Kaimiņš: Ko jūs tā strīdaties, nedēļa tikai sākusies un Jūs šitik pikta esiet.

Rībena: Man vienkārši nepatīk, ka mēs no nopietnām lietām taisām tādu atrakciju un izrādi.

Video!

Jau ziņojām – vairākas nepilnības pārbaudes laikā Rīgas Austrumu Klīniskajā universitātes slimnīcā konstatējuši Būvniecības valsts kontroles biroja inspektori. Vizīte slimnīcā bija negaidīta, tādēļ atklātas arī vairākas kuriozas lietas, piemēram, – improvizēta darbinieku atpūtas telpa ar tukšām alkohola pudelēm. Taču galvenā biroja inspektoru uzmanība tika veltīta dažādu būvkonstrukciju un komunikāciju tehniskajam stāvoklim. Pārbaude tika veikta, klātesot Saeimas Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanas komisijas deputātiem, kas izteica vēlēšanos procesu vērot.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas