VIDEO: Kaimiņš iemūžinājis to, kāpēc izcēlies konflikts AirBaltic reisā

1 komentārs

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš (LRA) internetā ievietojis video, kur viņš uzfilmējis AirBaltic reisā notikušo, lai parādītu, kāda iemesla pēc lidostā Rīga viņu sagaidījusi policija.

”Atgriežoties no konferences Lisabonā, ar nacionālās lidsabiedrības AirBaltic reisu Londona–Rīga, stjuartei lūdzu skaidrot, kāpēc informācija pasažieriem netiek sniegta valsts valodā. Pārrunu rezultātā – Rīgā mani sagaidīja policija,” norāda Kaimiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties video, kas notika lidmašīnā!

”AirBaltic rīcību un ”procedūras” lūgšu skaidrot lidsabiedrības vadībai un Satiksmes ministrijai. Atbildes publiskosim, bet, ja Jums ir līdzīgi novērojumi, ziņojiet,” vēsta Kaimiņa ievietotais video.

Jau informējām, ka Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš (LRA) trešdienas vakarā pēc “saķeršanās” ar aviokompānijas AirBaltic stjuarti īslaicīgi paviesojies lidostas Rīga policijas iecirknī. Parlamentārietis skaidro, ka domstarpības radušās lidmašīnas skaļrunī atskaņotā paziņojuma valodas dēļ, kā arī tāpēc, ka viņš atteicies izdzēst lidojuma laikā uzfilmēto videomateriālu.

Atgriežoties no komandējuma Lisabonā, Kaimiņš 13. maija vakarā ar avioreisu no Londonas ielidojis Rīgā. Lidostā viņu sagaidījuši policijas darbinieki, kuriem bijusi informācija, ka deputāts reisa laikā agresīvi uzvedies, liecina aģentūras LETA rīcībā nonākusī neoficiālā informācija. Savukārt Kaimiņš akcentē, ka policija viņu neaizturēja. Uz iecirkni lidostā ”Rīga” deputāts esot devies brīvprātīgi, lai noskaidrotu situāciju. Policijas rīcībā nonākušo informāciju par viņa it kā agresīvo uzvedību Kaimiņš noraida. Politiķis pastāstīja, ka, lidmašīnai nonākot Latvijas gaisa telpā, skaļrunī krieviski un angliski atskanēja informācija par pārsēšanās iespēju pasažieriem, kuri vēlas lidot uz citu galamērķi. Nospiežot pogu, Kaimiņš izsaucis stjuarti, lai noskaidrotu, kāpēc šī informācija atskanējusi krievu valodā, kas nav Eiropas Savienības (ES) oficiālā valoda, bet nav skanējusi latviešu valodā. Viņš akcentēja, ka tas notiek laikā, kad Latvija ir prezidējošā valsts ES Padomē.
1 komentārs

TOP komentāri

  • anitanita
    +2

    anitanita

    viens nav karotājs, diemžēl šajā valstī...

    14.05.2015 12:32

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas