VIDEO: Kaimiņam lūdz pamest komisijas sēdi, bet viņš atsakās to darīt

0 komentāri

Deputātu Artusu Kaimiņu ceturtdien, 12. novembrī, neveiksmīgi mēģināja “padzīt” no Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēdes, kurā tika skatīta lieta pret Intu Dālderi, taču A. Kaimiņš veiksmīgi no šā lūguma izvairījās.

Komisijā tika skatīta lieta par to, ka Vienotības deputāts I. Dālderis atteicās parakstīt Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas galaziņojumu. A. Kaimiņš arī vēlējās izteikties, taču komisijas vadītājs Vitālijs Orlovs, kurš pārstāv partiju Saskaņa, to negribēja pieļaut. Rezultātā izcēlās neliela vārdu pārmaiņa ar draudiem A. Kaimiņu izraidīt no sēdes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

A. Kaimiņa sašutumu izraisīja fakts, ka Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā V. Orlovs kā piemēru minēja A. Kaimiņa izraidīšanu “Vecrīgas bārā”, kur viņš “tika rokudzelžos izvests ārā no iestādes”. Par šo “izgājienu” A. Kaimiņam ētikas komisija nepiemēroja bargāko sodu un neliedza viņam kādu laiku apmeklēt Saeimas sēdes. Līdz ar to, pēc V. Orlova sacītā, šādu sodu nevajadzētu piemērot arī I. Dālderim. Galu galā komisijas deputāti I. Dālderim izteica mutvārdu aizrādījumu.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas