VIDEO: deputātus burtiski norej protestētāji pie Saeimas

1 komentārs

Šis rīts Saeimas deputātiem izvērsās skaļāks kā ierasti. Pie Saeimas sapulcējās aptuveni 30 Latvijas sociālistiskās partijas biedri un antiglobālisti.

Viņu pulcēšanās mērķis bija protests pret tā dēvētā spiegu likuma izskatīšanu parlamenta sēdē. Lai gan mazskaitlīgs, šis protests izvērtās diezgan skaļš, jo antiglobālisti skaļrunī izkliedza dažādas replikas. Savukārt sociālistiem rokās bija sarkanie karogi un plakāti. Gandrīz katrs deputāts Saeimas ēkā tika pavadīts ar skaļrunī izkliegtām frāzēm, kas deputātiem bija diezgan neglaimojošas. Taču sociālisti uzsvēra, ka spiegu likumu patiesais mērķis ir nevis pretdarbība hibrīdkaram, Krievijas propagandai, bet gan policejiskas valsts izveide.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Vairāk uzzini TV3 ziņās plkst. 19:00!

1 komentārs

TOP komentāri

  • paldies!
    +1

    paldies!

    Zaglīgie,korumpētie ierēdnīši, baidās no sacelšanās latgalē, kas pārņemtu visu šo sūdvalstiņu!!! Visa nozagtā manta,tiks nacionalizēta, un atgriezta tautai!!! Jo tauta ,nebaidās ne no krieva,ne no dieva,jo zaudēt vienkārši nav ko,apnikuši melīgie korumpētie sūdvalsts (vadoņi) ,kas māk tikai ar pirkstu uz citiem rādīt,bet paši turpina zagt!!! Pie vienas vietas Krievija,ASV,Eiropa, beidzat zagt šeit, šajā sūdvalstī,suņu banda!!!

    10.04.2016 13:41

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas