VIDEO: Bērziņš stāsta par būtiskākajiem paveiktajiem darbiem savas prezidentūras laikā

0 komentāri

Līdz jaunām Latvijas Valsts prezidenta vēlēšanām atlikuši mazāk nekā trīs mēneši, un šis ir īstais laiks, lai izvērtētu līdz šim prezidenta amatā paveikto. To raidījums 900 sekundes lūdza Valsts prezidentam Andrim Bērziņam!

Par vienu no būtiskākajiem paveiktajiem darbiem savas prezidentūras laikā Valsts prezidents Andris Bērziņš uzskata eksporta veicināšanu. Proti, viņa darbības laikā Latvijā notikušas 12 plašas starptautiskas tikšanās, kurās piedalījās arī uzņēmējdarbības vides pārstāvji. Eksporta apjomi ir auguši par 20%, bet bezdarba līmenis ir samazinājies no 16% līdz 10%, sacīja A. Bērziņš. Viņš gan akcentēja, ka šis ir bijis komandas darbs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties video!

Bērziņš izvairīgi atbild uz jautājumu par nākamo prezidentūras termiņu

Valsts prezidents Andris Bērziņš izvairīgi atbildējis uz žurnālistu jautājumiem par to, vai viņš kandidēs nākamajam prezidentūras termiņam.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas