Vešņakovs: Mums nav plānu, kas varētu apdraudēt Baltijas valstis

0 komentāri

Pēc ceturtdien notikušās tikšanās starp Latvijas aizsardzības ministru Raimondu Vējoni un Krievijas vēstnieku Latvijā Aleksandru Vešņakovu Maskavas pārstāvis ieskicēja galvenos sarunu tematus – Krievijas kara tehnikas parādīšanos pie Latvijas robežas, kā arī to, ka Krievijai ”nav plānu, kas varētu apdraudēt Baltijas valstis”.

”Tikšanās laikā runājām par jautājumiem, kas vairākkārt apspriesti medijos – par mūsu kara lidmašīnām, kuģiem un citiem aktuāliem jautājumiem,” sacīja A. Vešņakovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Par Ukrainu īpaši nerunājām,” viņš norādīja.

”Mēs pastāstījām, ka mums nav plānu, kas varētu apdraudēt Baltijas valstis. Mēs gribam labas attiecības ar savām kaimiņvalstīm, un vairāk ir nepieciešama uzticība,” sacīja A. Vešņakovs.

Skaties video!

(video ir krievu valodā)

Jau ziņojām – lai runātu par drošības situāciju Baltijas reģionā, Krievijas vēstnieku Latvijā Aleksandru Vešņakovu uz tikšanos šodien uzaicinājis Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas