Vešņakovs grasās tikties ar visām 12. Saeimas frakcijām

0 komentāri

Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs iecerējis tikties ar visām 12. Saeimas frakcijām, lai pārrunātu abu valstu divpusējās attiecības un parlamentāro sadarbību.

Līdz šim Krievijas vēstniecība šādas mērķtiecīgas tikšanās ar Saeimas frakcijām nav rīkojusi. A. Vešņakovs savus plānus pamato, sakot, ka pašlaik Krievijas un Latvijas attiecības neesot tās labākās, tāpēc jāstrādā, lai šīs attiecības uzlabotu. skaidro, Tikšanās ar parlamenta frakcijām notiek, lai uzklausītu partiju pozīciju un izklāstītu Krievijas nostāju, skaidroja Krievijas vēstnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pagājušajā nedēļā A. Vešņakovs tikās ar Saskaņas frakcijas vadītāju Jāni Urbanoviču un Saeimas sadarbības grupas ar Krievijas parlamentu vadītāju Sergeju Mirski. Pēc tās J. Urbanovičs gan atzina, ka viņam neesot tapis skaidrs, vai vēstnieks zina par Krievijas valdības plāniem, piemēram, Ukrainā. Nākamā tikšanās A. Vešņakovam notiks šodien ar Zaļo un zemnieku savienību.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas