Vešņakovs biedē, ka šogad Jūrmala izskatīsies citādāk

0 komentāri

”Jūrmala vasarā izskatīsies daudz citādāk – gan Krievijas rubļa kursa krituma dēļ, gan arī kopējās atmosfēras dēļ. Tā neveicina tūrisma braucieniem,” tā prognozēja Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs.

To viņš sacīja, prognozējot Latvijā krievu tūristu skaita samazināšanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Tas ir skumji, taču tas ir fakts,” pauda Krievijas vēstnieks.

Skaties video!

(Video ir krievu valodā.)

Ja pēdējos gados Jūrmalas tūristu skaita pieaugums gadā ir aptuveni 20%, tad šogad tas tiek plānots mazāks – 10-12% apmērā, raidījumā 900 sekundes atzina Jūrmalas pilsētas mērs Gatis Truksnis.

Jūrmalas vadītājs arī apstiprināja, ka patlaban ir skaidrs, – šogad Jūrmalā Jaunā viļņa nebūs. No Jaunā viļņa organizatoriem Jūrmala gan nav saņēmusi oficiālu atteikumu, taču līgums, kas bija jānoslēdz, vēlākais 31. decembrī, netika noslēgts.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas