Veselības ministrija vairs nebūs Vienotības pārziņā

0 komentāri

Ministru prezidente Laimdota Straujuma koalīcijas veidošanā nāks klajā ar tādu piedāvājumu, kas neparedz Veselības ministriju atstāt partijas Vienotības pārziņā, premjerministre atzina LNT raidījumā 900 sekundes.

L. Straujuma sacīja, ka saskaņā ar viņas piedāvājumu veselības ministra krēsls varētu tikt piedāvāts kādas citas partijas pārstāvim. Vienotībai jau esot kandidāts, kas nepārstāv partiju un kuram varētu uzticēt šo amatu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Runājot par citu ministriju sadalījumu, L. Straujuma sacīja, ka izglītības un zinātnes ministra krēsls varētu tikt Vienotības pārstāvim. Ārlietu un iekšlietu ministra amatā L. Straujuma gribētu redzēt pašreizējos ministrus, ja viņi piekritīs turpināt darbu attiecīgajos amatos.

Jau ziņots, ka jaunajā valdībā Vienotībai būs premjera amats, kā arī finanšu ministra, ārlietu ministra un iekšlietu ministra postenis. Koalīcija paudusi atbalstu L. Straujumai kā nākamajai valdības vadītājai. Lai gan bija paredzēts, ka Valsts prezidents Andris Bērziņš šodien varētu nominēt Ministru prezidentu, viņš to darīs pēc partiju konsultācijām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas