Veselības ministra Belēviča darbu zemu vērtē 40% iedzīvotāju

0 komentāri

40% no aptaujātajiem Latvijas iedzīvotājiem snieguši zemu vērtējumu (4 un mazāk punkti 10 ballu skalā) pašreizējā veselības ministra Gunta Belēviča darbam, liecina jaunākās TNS aptaujas dati.

Aptaujā iedzīvotāji tika lūgti novērtēt ministra darbu 10 punktu skalā, kur 1 nozīmē “ļoti slikts”, bet 10 – ”’ļoti labs”. Vidējais iedzīvotāju sniegtais vērtējums Gunta Belēviča darbam ir 4,4 punkti.

Salīdzinoši augstāku vērtējumu (7 un vairāk punktu) snieguši 15% iedzīvotāju, bet salīdzinoši vidēju vērtējumu (5 un 6 punkti) sniegusi ceturtā daļa (27%) aptaujāto.

Jau ziņojām, ka G. Belēviča vārds pēdējā laikā izskanējis ne tajā pozitīvākajā gaismā:

#Belēvičaloģika: sociālajos tīklos ņirgājas par ministra plānu ierobežot medicīnas aprūpi

Veselības ministrs Belēvičs ”nejauši aizmirst” deklarēt miljonu, ko aizdevis dēlam

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas