Vērtēs Kaimiņa uzvedību parlamentā; šoreiz par konfliktu ar NMPD vadību

0 komentāri

Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa uzvedība atkal tiks vērtēta parlamentā. Šoreiz – par konfliktu ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta vadību.

Pirms mēneša notikušajā Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanas komisijas sēdē izcēlās konflikts starp Kaimiņu un dienesta pārstāvi Renāti Pupeli, kura uz sēdi bija ieradusies dienesta vadītāja Armanda Ploriņa vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tā vietā, lai deputātus iepazīstinātu ar mediķu darbu traģēdijas dienā, Pupelei nācās atbildēt uz deputāta jautājumiem par algas apmēriem un dienesta automašīnu iepirkumu.

NMPD pārstāve Ilze Bukša

Deputāts šajā komisijas sēdē valsts dienestu kopumā ir nosaucis par zagļu uzņēmumu, dienesta deleģēto pārstāvi vairākkārt pārtraucot un neļaujot viņai atbildēt uz jautājumiem, apvainojis melos, lai arī iepriekš nav pat mēģinājis noskaidrot patiesību uz elementāriem jautājumiem.

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš jau vairākkārt izpelnījies mediju uzmanību dažādu iemeslu dēļ, piemēram, vēl nesen – par strīdu ar lidmašīnas stjuarti.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas