Vējonis sveic skolēnus dzimtajā Madonā

0 komentāri

Skolēnus klātienē sveikušas arī valsts augstākās amatpersonas, piemēram, Valsts prezidents Raimonds Vējonis apmeklēja savu kādreizējo skolu – Madonas 1. vidusskolu.

Zinību dienai veltītās vizītes laikā R. Vējonis akcentēja izglītības lomu valsts attīstības veicināšanā, tādējādi skaidrojot izglītības jomā nepieciešamās reformas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat ar novadniekiem Valsts prezidents apsprieda nepieciešamību pieņemt pedagogu atalgojuma jauno modeli un apvienot skolas. “Mēs nedrīkstam darīt pāri saviem bērniem, nesniedzot viņiem iespēju mācīties labākajās izglītības iestādēs,” tā klātesošajiem sacīja Valsts prezidents.

Raimonds Vējonis bērnībā un vidusskolā:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas