Vējonis stāsta anekdoti par Čapajevu un Petjku

0 komentāri

”Stāv ierinda, un Čapajevs dod uzdevumus saviem ierindniekiem, ka ir jādodas uzbrukumā. Mums ir jāieņem Baltās armijas bruņumašīna. Uz bruņumašīnas atrodas rācija. Petjka ceļ roku un prasa: ”Čapajeva kungs, tā rācija uz tranzistoriem vai lampām? Čapajevs atbild: ”Sevišķi stulbiem atkārtoju, rācija ir uz bruņutransportiera,” šādu joku 1. aprīlī bija sagatavojis aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis.

Joku dienā, 1. aprīlī, telekanāla LNT raidījuma 900 sekundes 1. aprīlī aptaujāja Latvijas redzamākos politiķus, uzdodot vienu kodolīgu jautājumu – pastāstiet kādu labu, smieklīgu joku. Satiksmes ministrs Anrijs Matīss stāstīja jociņu par motociklistu, bet labklājības ministrs Uldis Augulis pievērsās mazliet pikantākai tēmai – sievas, vīra un santehniķa attiecībām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas