Vējonis: Premjera kandidātam jābūt ar labu reputāciju un pilnīgu koalīcijas atbalstu

5 komentāri

Savus secinājumus Raimonds Vējonis darīs zināmus piektdien, kad būs noslēgušās konsultācijas ar partijām. Bet jau šodien viņš izplatījis paziņojumu, kādus darbus sagaida no jaunās valdības un kādam jābūt tās sastāvam.

Viņa paziņojumā teikts, ka “jauno valdību varēs vadīt tikai izlēmīgs Ministru prezidents, kurš spēj ap sevi pulcēt spēcīgu un saliedētu ministru komandu, sastrādāties šajā komandā un uzņemties atbildību par valdības darbu kopumā.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vējonis akcentē, ka “jaunveidojamās valdības locekļiem jābūt labai reputācijai un atbalstam sabiedrībā.” Prezidenta kancelejas izplatītajā paziņojumā arī norādīts, lai viņš nosauktu Ministru prezidentu, šā amata kandidātam un viņa valdības sastāvam jāgūst pilnīgs jaunveidojamās koalīcijas atbalsts.

Tas liek apšaubīt Vienotības līderes Solvitas Āboltiņas izredzes tikt nominētai premjera amatam, jo viņu neatbalsta līdzšinējie koalīcijas partneri – Nacionālā apvienība un Zaļo un zemnieku savienība. Turklāt pat Vienotībā nav nedalīta atbalsta savai līderei.

Atgādinām, ka arī demisionējusī premjere Laimdota Straujuma šaubās par Āboltiņas piemērotību valsts ietekmīgākajam amatam, kā galveno šķērsli minot viņas pretrunīgi vērtēto reputāciju.

5 komentāri

TOP komentāri

 • ;@
  +2

  ;@

  Jūs gadījumā neesat nedaudz saspiedies? Ja Āboltiņu ieliks par premjerministri, tad tas būs nāves spriedums Latvijai, viņa jau neciena valstī dzīvojošos cilvēkus.

  11.12.2015 12:35

 • Agnese
  0

  Agnese

  Diez vai S.Aboltiņai laba reputācija un diez vai iedzīvotājiem šeit kāda teikšana.

  12.12.2015 14:48

 • josips
  0

  josips

  Aboltińai?fuj

  11.12.2015 18:58

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas