Vējonis par prezidentu nekļūs; īstais kandidāts parādīsies pēdējā brīdī, prognozē bukmeikeri

0 komentāri

Lai gan politiskā partija Vienotība publiski paudusi atbalstu Zaļo un zemnieku savienības oficiāli izvirzītajam Valsts prezidenta amata kandidātam Raimondam Vējonim, varbūtība, ka viņš turpmākos četrus gadus ieņems šo amatu, ir tikai 31% (likmes koeficients 2.80). Daudz lielāka iespēja tajā ir nokļūt cilvēkam, kura kandidatūra tiks paziņota dažas stundas pirms balsojuma, prognozē sporta totalizators viensviens.lv.

Varbūtība, ka prezidenta amatu ieņems cilvēks, kura vārds līdz šim nav oficiāli izskanējis, ir 56% (likmes koeficients 1.55).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Pašlaik valdošās koalīcijas pārstāvji vairākkārt ir apgalvojuši, ka šīs Valsts prezidenta vēlēšanas būs citādākas, jo pretendenti tiks nominēti laicīgi, nevis kā tas bijis līdz šim – uzradīsies pēdējā brīdī. Tajā pašā laikā nekas neliecina, ka šogad varētu būt citādāk, jo politiskā tirgošanās tikai pamazām uzņem apgriezienus. Atšķirībā no iepriekšējām reizēm, šogad koalīcijas partijas mēģinās vienoties savā starpā, nemeklējot atbalstītājus Saskaņas rindās, jo abu lielāko valdību veidojošo partiju vēlētāji šādu rīcību politiķiem nākamajās vēlēšanās varētu nepiedot,” komentē sporta totalizatora viensviens.lv vadītājs Arvīds Rasa.

Citiem oficiāli nosauktajiem Valsts prezidenta amata kandidātiem izredzes tikt ievēlētiem ir salīdzinoši niecīgas. Iespēja, ka Nacionālās apvienības izvirzītais Eiropas Savienības tiesas tiesnesis Egīls Levits kļūs par Andra Bērziņa pēcteci Rīgas pilī ir 11% (likmes koeficients 8.00), Vienotības biedra Arta Pabrika izredzes tiek vērtētas kā 1 pret 100 (likmes koeficients 100.00), Reģionu alianses kandidāta Mārtiņa Bondara izredzes ir 0.5% (likmes koeficients 150.00).

“Līdz vēlēšanām oficiālo un neoficiālo kandidātu skaits noteikti palielināsies. Lai gan Vienotības līdere Solvita Āboltiņa nav oficiāli nominēta šim amatam, ņemot vērā viņas ambīcijas, nevar izslēgt varbūtību, ka viņas partijas biedri mēģinās tirgoties par atbalstu Āboltiņai. Šajā gadījumā izšķirošs būs Lemberga viedoklis,” uzver A. Rasa.

Totalizatora viensviens.lv bukmeikeru prognozes liecina, ka vislielākā ir iespēja, ka nākamais Valsts prezidents formāli bezpartejisks – 45% (likmes koeficients 1.87). Nedaudz mazāka ir varbūtība, ka Andra Bērziņa pēctecis būs no tās pašas partijas, kuras viņš, proti, Zaļo un zemnieku savienības – 40% (likmes koeficients 2.15).

Ņemot vērā bukmeikeru prognozes par iespējamajiem Valsts prezidenta kandidātiem, varbūtība, ka tas būs vīrietis, ir 77% (likmes koeficients ir 1.20), bet sieviete – 23% (4.00).

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas