Vējonis iekritis latviešu sirdīs – sabiedrība viņu vērtē pozitīvi

2 komentāri
Vējonis iekritis latviešu sirdīs – sabiedrība viņu vērtē pozitīvi
Foto: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Teju puse jeb 48% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju Valsts prezidentu Raimonda Vējoņa darbību līdz šim novērtējuši pozitīvi, atklāj jaunākā TNS un raidījuma 900 Sekunžu veiktā iedzīvotāju aptauja.

Zīmīgi, ka tikai 8% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju R. Vējoņa sniegums šķiet negatīvs, bet 44% aptaujāto vēl nav izveidojies viedoklis par Valsts prezidenta darbu šajās divās nedēļās, liecina pētījumu aģentūras TNS veiktā aptauja.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis darbu sāka pirms divām nedēļām – 8. jūlijā. Šajā laikā viņš jau iekļuvis arī tā dēvētajā “dzeltenajā presē”, kur tika vērtēts viņa izskats, kā arī izteikti atzinīgi vārdi par tautastērpa izvēli Skolēnu dziesmu un deju svētkos.

Skaties foto!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Abrene
  0

  Abrene

  Ķencis bija no Piebalgas. Vējoņu pārim bija Abrenes tērpi, manuprāt ļoti cēli un nozīmīgi. Tā kā salīdzinājums ar ķenci šoreiz nav vietā.

  22.07.2015 20:17

 • ieva
  0

  ieva

  sākt vērtēt varēs pēc gada,pašlaik vnk lauku puika,patika ietērpts tautas tērpā,nu kencis,kas kencis,lielajā estrādē burtiski pusmetru nogāja garām,tauta gavilēja jau dikti.

  22.07.2015 08:36

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas