Vējonis iekritis latviešu sirdīs – sabiedrība viņu vērtē pozitīvi

2 komentāri

Teju puse jeb 48% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju Valsts prezidentu Raimonda Vējoņa darbību līdz šim novērtējuši pozitīvi, atklāj jaunākā TNS un raidījuma 900 Sekunžu veiktā iedzīvotāju aptauja.

Zīmīgi, ka tikai 8% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju R. Vējoņa sniegums šķiet negatīvs, bet 44% aptaujāto vēl nav izveidojies viedoklis par Valsts prezidenta darbu šajās divās nedēļās, liecina pētījumu aģentūras TNS veiktā aptauja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Valsts prezidents Raimonds Vējonis darbu sāka pirms divām nedēļām – 8. jūlijā. Šajā laikā viņš jau iekļuvis arī tā dēvētajā “dzeltenajā presē”, kur tika vērtēts viņa izskats, kā arī izteikti atzinīgi vārdi par tautastērpa izvēli Skolēnu dziesmu un deju svētkos.

Skaties foto!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Abrene
  0

  Abrene

  Ķencis bija no Piebalgas. Vējoņu pārim bija Abrenes tērpi, manuprāt ļoti cēli un nozīmīgi. Tā kā salīdzinājums ar ķenci šoreiz nav vietā.

  22.07.2015 20:17

 • ieva
  0

  ieva

  sākt vērtēt varēs pēc gada,pašlaik vnk lauku puika,patika ietērpts tautas tērpā,nu kencis,kas kencis,lielajā estrādē burtiski pusmetru nogāja garām,tauta gavilēja jau dikti.

  22.07.2015 08:36

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas