Vējoņa kanceleju vadīs Bimbirulis

0 komentāri

Nākamā Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kancelejas vadītāja amata pienākumus no 8. jūlija turpinās pildīt Aleksandrs Bimbirulis, savukārt kancelejas vadītāja vietnieces amatu ieņems Egita Kazeka.

Kā aģentūru LETA informēja prezidenta Preses dienestā, Maija Manika uzņemsies Valsts prezidenta ārlietu padomnieces pienākumus, bet prezidenta likumdošanas un juridiskā padomniece būs Kristīne Jaunzeme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par Valsts prezidenta padomniekiem kļūs arī Karīna Rāviņa-Vimba un Andis Jēkabsons, bet ārštata padomnieks būs Jānis Kažociņš.

Jau ziņots, ka pašreizējais Valsts prezidents Andris Bērziņš aprīļa sākumā paziņoja, ka atkārtoti nekandidēs uz Valsts prezidenta amatu. Šī ir pirmā reize atjaunotās Latvijas vēsturē, kad prezidents labprātīgi izvēlas nekandidēt otrajam amata termiņam. Divus prezidenta pilnvaru termiņus pēc kārtas šajā amatā nav pavadījis tikai Valdis Zatlers, kuru publiski solīja atbalstīt, taču nepārvēlēja 10. Saeimas deputāti.

Zaļo un zemnieku savienības virzītais kandidāts Vējonis par nākamo Valsts prezidentu tika ievēlēts 3. jūnijā. Viņu ievēlēja piektajā balsojumā. Par R. Vējoni balsoja 55 Saeimas deputāti.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas