Valstsvīri izslēdz iespēju atrast papildu līdzekļus mediķiem un pedagogiem

1 komentārs

Kamēr pieaug izglītības un medicīnas darbinieku neapmierinātība ar nākamā gada valsts budžeta projektu, Saeimas atbildīgā komisija šodien sāka vērtēt 2016. gada galveno finanšu dokumentu. Lai gan pedagogi un mediķi pat draud ar streikošanu, Saeimas Budžeta komisijas vadība izslēdz iespēju atrast kādus papildu līdzekļus abām nozarēm.

Pedagogu arodbiedrība šodien gan nolēma nepiedalīties piketā kopā ar medicīnas darbiniekiem, taču arī apsver iespēju tik un tā rīkot streiku. Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība uzskata, ka, veidojot budžetu, nozarei piešķirts nepietiekams finansējums un nav sadzirdēti skolotāju iebildumi par jauno pedagogu atalgojuma modeli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Ja arodbiedrības izvirza šādas prasības, tad, manuprāt, viņi vienkārši grib izmēģināt, kā tas ir – pastreikot. Diemžēl no streikošanas papildu nauda nerodas,” sacīja Kārlis Šadurskis, Saeimas Budžeta komisijas vadītājs.

Viņš gatavs ar pedagogiem diskutēt par jauno skolotāju atalgojuma modeli, taču izslēdz iespēju jau šā gada budžetā izglītības un veselības aprūpes nozarēm piešķirt vēl papildu līdzekļus.

Foto:

Video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    +1

    Nu re

    Streiks ir efektīga lieta!

    21.10.2015 21:18

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas