Valsts prezidentu varētu neievēlēt pirmajā vēlēšanu kārtā, pieļauj Āboltiņa

0 komentāri

Ja cīņā par Valsts prezidenta amatu piedalīsies vairāku partiju izvirzītie kandidāti, tad pirmajā vēlēšanu kārtā prezidentu varētu arī neievēlēt, pieļauj Vienotības līdere Solvita Āboltiņa. Politiķe žurnālistiem sacīja – pieredze liecina, ka var būt dažādi, tomēr viņa uzskata, ka, visticamāk, prezidents varētu netikt ievēlēts pirmajā vēlēšanu kārtā.

Āboltiņa jau iepriekš izteicās, ka kaut arī eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga ir skaidri paudusi savu skeptisko nostāju par iespēju trešo reizi kandidēt uz Valsts prezidenta amatu, partijā Vienotība viņai ir atbalsts. Tomēr Vīķes-Freibergas nominēšana varētu būt prezidenta vēlēšanu otrās kārtas jautājums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā ziņots, Vīķe-Freiberga, komentējot iespēju atkal kļūt par Valsts prezidenti, jau iepriekš atzina, ka viņa astoņus gadus ir bijusi šajā amatā, tāpēc viņai tas ir noiets posms.

“Astoņus gadus esmu, godīgi un aktīvi darbojoties, nokalpojusi par prezidenti. Tas ir ilgāk par jebkuru prezidentu. Esmu savu pienākumu pret valsti izpildījusi un tagad peldu citos ūdeņos,” iepriekš žurnālistiem sacīja eksprezidente.

Jau ziņots, ka valdošā koalīcija plāno vienoties par kopīgu kandidātu Valsts prezidenta amatam.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas