Valmierieši gribētu prezidentu, kurš rūpējas par valsts labklājību; nebūtu iebildumu pret Vējoni

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

No visiem publiski izskanējušiem pretendentiem uz valsts prezidenta amatu, vislabākās izredzes pašlaik ir Raimodam Vējonim. Valdošās koalīcijas partneri par Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Raimonda Vējoņa kandidatūru sola lemt, ja partija viņu oficiāli izvirzīs, tomēr būtisku iebildumu pret pašreizējo aizsardzības ministru neesot. 

TV3 Ziņas aptaujāja Valmieras iedzīvotājus, un centās izdibināt, kādām īpašībām būtu jāpiemīt nākamajam valsts prezidentam, un kurš būtu vispiemērotākais ieņemt šo amatu.

Valmierieši gribētu, lai nākamais valsts prezidents daudz lielāku uzmanību pievērstu labklājības jautājumiem, un palīdzētu samazināt nabadzību valstī.

Daļa no aptaujātajiem Valmieras iedzīvotājiem savu favorītu valsts pirmās personas amatam nosaukt nevar – vieni par izskanējušajiem kandidātiem dzirdējuši maz, savukārt, citi uzskata, ka daudz svarīgāk par to, kurš tad kļūs par prezidentu ir tas – ko šim prezidentam Latvijas labā vajadzētu darīt.

Šonedēļ kā reālākais Valsts prezidenta kandidāts izkristalizējās Raimonds Vējonis, kuru izvirzīt grasās ZZS. Viņš varētu baudīt arī koalīcijas partneru labvēlību. Valmieriešiem šķiet, ka Vējonis ar šo pienākumu tiktu galā.

Oficiāli koalīcijas partijas par Valsts prezidenta kandidātu vēl nav lēmušas.

Līdz šim savus pretendentus – Mārtiņu Bondaru un Gunāru Kūtri – nosaukušas tikai divas opozīcijas partijas, taču viņu izredzes netiek vērtētas augstu.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas